هنجارشکنان و بی‌عفت‌ها تندرو هستند نه آمران به معروف و ناهیان از منکر

ایت الله سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد مقدس و عضوهئت امناء اتاق فکر تبلیغ

ایت الله سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد مقدس و عضوهئت امناء اتاق فکر تبلیغ

عضو هیئت امناء اتاق فکرتبلیغ خطیب نماز جمعه مشهد مقدس گفت: برخی آمران به معروف و ناهیان از منکر را افراطی می‌نامند، اما مسئله این است که آمران به معروف و ناهیان از منکر افراطی هستند یا آن عده‌ای که در کوچه و خیابان بی‌عفتی کرده و گناه و هنجارشکنی می‌کنند؟

 آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی  عضو هیئت امناء اتاق فکرتبلیغ  ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی در جمع زائران و مجاوران این بارگاه ملکوتی اظهار کرد: مردم باید حواس خود را جمع کنند که این گیرودارهای سیاسی و تحولات سیاسی ایمان آنان را سست و متزلزل نکند.

عضو هیئت امناء اتاق فکرتبلیغ افزود: نخستین تأثیر تحولات سیاسی بر جامعه دینی ایجاد نوسان بر روی صفوف دینی و مذهبی مردم است.

آیت‌الله علم‌الهدی عضو هیئت امناء اتاق فکرتبلیغ  با تأکید بر اینکه با بالا و پایین‌شدن قدرت جریان‌های سیاسی نباید دین و اراده دینی مردم عوض شود، اضافه کرد: مردم تحت هیچ شرایطی نباید در حمایت از ولی‌فقیه خود سستی بورزند و در زمان بالا و پایین شدن جریان‌های سیاسی نباید ارزش‌های مردم از بین برود.

عضو هیئت امناء اتاق فکرتبلیغ  و خطیب نماز جمعه مشهد مقدس خطاب به مردم تصریح کرد: حواستان جمع باشد که نکند این بالا و پایین رفتن قدرت‌های سیاسی ایمان و دین شما را به بازی گرفته و ملاک و معیار زندگی شما را عوض کند.

عضو هیئت امناء اتاق فکرتبلیغ  با اشاره به اینکه برخی ناهیان از منکر و آمران به معروف را افراط‌گرا و تندور می‌نامند، ابراز داشت: برخی آمران به معروف و ناهیان از منکر را افراطی می‌نامند، اما مسئله این است که آمران به معروف و ناهیان از منکر افراطی هستند یا آن عده‌ای که در کوچه و خیابان بی‌عفتی کرده و گناه و ناهنجاری می‌کنند؟

عضو مجلس خبرگان رهبری عضو هیئت امناء اتاق فکرتبلیغ  در پایان با اشاره به سالروز وفات حضرت خدیجه(س) تأکید کرد: حضرت خدیجه(س) نمونه بارز مقاومت در اقتصاد بود و مدیریت اقتصادی وی در سه سال شعب ابی طالب نشان‌دهنده این است که ایشان خود با عنوان نهاد اقتصاد مقاومتی مطرح هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ 8 = 12