سامرا به عنوان یک جزء لاینفک عتبات برای ما مطرح است

تامین امنیت برای زوار سامرا ممکن است . جریانی در عراق وجود دارد که می خواهد سامرا را از جریان زیارتی عتبات جدا کند . در حالیکه این شهر به برکت وجود امامین عسکریین و خانه امام عصر برای ما اهمیت فوق العاده ای دارد . شما راهکار تامین امنیت مسیر زیارت را بیابید و این شدنی است.

 آیت الله علم الهدی امروز در دیدار با آقای ظریف وزیر امور خارجه کشورمان بعد از شنیدن سخنان ایشان افزودند: الان جبهه ای باز شده و صف مقدم این جبهه شمایید. بنده در سفر اخیر به عراق و سامرا برداشتم این است که در مجموع تعامل عراقیها با ایرانیها یک تعامل خوبی نیست. علیرغم ارتباطات سیاسی و اقتصادی که وجود دارد. و جریانی در عراق وجود دارد که سعی دارد سامرا را از عتبات بگیرد مقداری از مسیر تا شهر را نا امن کرده اند. و گرنه خود شهر سامرا امن است. تامین امنیت برای زوار سامرا ممکن است . جریانی در عراق وجود دارد که می خواهد سامرا را از جریان زیارتی عتبات جدا کند . در حالیکه این شهر به برکت وجود امامین عسکریین و خانه امام عصر برای ما اهمیت فوق العاده ای دارد . شما راهکار تامین امنیت مسیر زیارت را بیابید و این شدنی است. شما باید با نفوذتان سعی کنید این امنیت را در این منطقه برقرار کنید.
ایشان در بحث مذاکرات انجام شده افزودند: موضع گیری های اینها و بیانه ی اخیر اتحادیه ی اروپا دارد وضع را تیره تر می کند آیا اینها ژست گرفتن است یا اینکه پشت مذاکرات مسئله ی دیگری قرار دارد؟ صحبت های اینها با جریان تفاهم الان جور در نمی آید. مسئله ی بین ایران و غرب ممکن نیست که به تفاهم بیانجامد چون خواسته ی آن ها با اصول اصیل اسلامی نمی سازد. مثلا حقوق همجنس بازان که ممکن نیست ما کوتاه بیاییم.
آیت الله علم الهدی بیان داشتند: البته از نظر ما این بیانیه بسیار خوب بود و روشن کرد که ما با اینها تفاهمی نخواهیم داشت. و برای کسانی که در دانشگاه ها و بعضی مجموعه ها که می خواستند اروپا و امریکا را برای مردم تطهیر کنند روشن شد که این ممکن نیست. امیدوارم شما در کارهایتان موفق باشید و این نگرانی ها از بین برود. ما از این جهت مفتخریم که نظام ما در یک جهت جلو رفت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


+ 4 = 9