در جمع خبرنگاران در حاشیه اجلاس بسیج اساتید

یک جریان سیاسی در دانشگاه‌ها حاکم شده که قابل تغییر نیست

با توجه صحبت رئیس جمهور مبنی بر اینکه مسیر وزارت با تغییر یک وزیر عوض نمی‌شود، رئیس جمهور یک واقعیت را بیان کرده یعنی یک جریان سیاسی در دانشگاه‌ها حاکم شده که قابل تغییر نیست، این همان آفتی است که مقام معظم رهبری به آن اشاره کرده‌اند، آموزش باید علمی باشد نه سیاسی.

در جمع خبرنگاران در حاشیه اجلاس بسیج اساتید، مشهد مقدس

آیت‌الله علم‌الهدی در حاشیه اجلاس بسیج اساتید، اظهار کردند: عواملی که سبب شد وزیر علوم قبل استیضاح شود را دولت باید مدنظر قرار دهد، این طور نمی‌شود که وزیر علوم جدید نیز بخواهد همان سیاست‌ها را دنبال کند.


ایشان افزودند: آقای رنجبر که در همین جلسه حضور دارند از مجاهدانی هستند که در دولت قبل در برابر بسیاری فشارها ایستادگی کردند و اجازه سیاسی کاری ندادند و چه دلیل دارد این مجاهد انقلابی را برکنار و یک فرد سیاسی را جایگزین کنیم.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان داشتند: بحث بورسیه‌ها کذب است که توسط یک جریان خاص مطرح شد، امیدواریم این اتفاقات از طرف وزارت علوم نیفتد و اگر موضوعی کذب است قاطعانه برخورد کنیم.

ایشان با اشاره به صحبت رئیس جمهور مبنی بر اینکه مسیر وزارت با تغییر یک وزیر عوض نمی‌شود، تصریح کردند: رئیس جمهور یک واقعیت را بیان کرده یعنی یک جریان سیاسی در دانشگاه‌ها حاکم شده که قابل تغییر نیست، این همان آفتی است که مقام معظم رهبری به آن اشاره کرده‌اند، آموزش باید علمی باشد نه سیاسی.
آیت الله علم الهدی درباره پهپاد شکار شده اسرائیل توسط ایران تصریح کردند: شکار این پهپاد که دارای درجه علمی بسیار بالایی است نشان از توان بالای پدافند هوایی کشور دارد، این نشان می‌دهد هرگاه دشمن بخواهد به کشور ما تجاوز کند باید منتظر پاسخی کوبنده باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


6 + 3 =