رژیم سعودی خوش خدمتی خود به آمریکای جنایتکار و رژیم‌صهیونیستی را ثابت کرده است/ علمای جهان اسلام در برابر آل سعود خروش کنند

جامعه مدرسین
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن تأیید رأی دادگاه سعودی به اعدام روحانی مبارز شیخ نمر، آزادی وی و خروش همه مسلمانان و علمای جهان اسلام را در برابر این رأی خواستار شد.

به گزارش خبرگزاری رسا، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی صدور اخباری مبنی بر تایید و صدور حکم اعدام شیخ نمر، بیانیه ای صادر کرد و نسبت به عواقب این کار هشدار داد.

متن بیانیه جامعه مدرسین که به امضای آیت الله یزدی رسیده و در اختیار خبرگزاری رسا قرار گرفته بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تأیید رأی ننگین دادگاه سعودی به اعدام روحانی مبارز جناب آقای شیخ نمر خشم مسلمانان جهان را برانگیخت. بی تردید این رأی در حالی صادر می‌شود که رژیم سفاک آل سعود روزانه ده‌ها مسلمان بی گناه را در یمن به خاک و خون می‌کشاند و نیز بی کفایتی خود را در فاجعه دردناک منا و جان باختن هزاران زائر بیت‌الله الحرام نمی‌پذیرد. به راستی اعلام این حکم، جز برای سرپوش نهادن بر جنایات این رژیم در یمن و منا می‌باشد؟! نیز آیا گناه شیخ نمر و شیخ نمرها جز تلاش برای حقوق انسانی و اسلامی شیعیان مظلوم عربستان است؟!

و همچنین آیا چنین رژیمی می‌تواند خود را کلیددار کعبه و خادم حرمین شریفین بنامد؟

آنچه مسلم است آن است که رژیم سعودی – که خوش خدمتی خود را به آمریکای جنایتکار و رژیم‌صهیونیستی در طی سال‌ها و حوادث مختلف بر همگان ثابت کرده – اکنون در آستانه زوال قرار گرفته است و به سنت الهی، مظلومیت این روحانی مبارز و دیگر، خون به ناحق ریخته هزاران یمنی مظلوم و غربت اندوه بار هزاران زائر جان باخته در منا، روزی دامن این رژیم منحوس را خواهد گرفت و زمینه‌های نابودی آن را فراهم خواهد کرد. ان شاءالله.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن تأیید رأی دادگاه سعودی به اعدام روحانی مبارز جناب آقای شیخ نمر، آزادی وی و خروش همه مسلمانان و علمای جهان اسلام را در برابر این رأی را خواستار است.
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم


اخبار مرتبط

 • اقدامات روزآمد حوزه بیشتر اطلاع رسانی شود
 • محورهای پژوهشی و تبلیغى ماه صفر
 • از ایجاد فرقه و تفرقه تا ترور مردم و مسؤولان در دهه نخست انقلاب
 • آیت الله نوری همدانی خواستار توجه به مشکلات معیشتی طلاب شد
 • تأکید آیت الله علوی گرگانی بر ضرورت اجرای طرح هدفمندی مرکز خدمات
 • سعی شیاطین برای واگرایی هنر و هنرمندان از مفاهیم انقلاب را باطل کنید
 • بر همت رزمندگان دلیر فلسطینی درود می‌فرستم
 • مسلمانان به یاری مردم فلسطین بشتابند
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 1 = 7