دولت نگرانی ها درباره برجام را جدی بگیرد/ مردم منتظر تحقق وعده های دولت هستند

حجت الاسلام پژمانفر
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی درباره ارائه سند از سوی دولت درباره پیش خور شدن اموال بلوکه شده گفت: هنوز این سندها در مجلس ارائه نشده و فقط در حد حرف بوده است.

حجت الاسلام پژمانفر و عضو اتاق فکر تبلیغ، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی خبرگزاری رسا درباره ادعای دولت مبنی بر پیش خور شدن پول های بلوکه شده گفت: دو سال  است که دولت یازدهم همه شرایط کشور را متوقف بر مذاکرات کردند و مذاکرات را پیش بردند و هزینه و زمان بسیاری را صرف این موضوع کردند.

وی با بیان این که نتیجه این دوسال هم این گونه رقم خورد که متنی که امروز با ۲۸ شرط از طرف مجلس و شورای امنیت ملی و رهبری مشروط پذیرفته شده است، خاطر نشان کرد: رهبری هم نگرانی های بسیاری را درباره منفذهای برجام اعلام کردند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز باید ببینیم که در واقع طرف مقابل در برابر این موضوع با همه آسیب هایی که دارد چه اقداماتی خواهد کرد و ما هم مثل بقیه مردم منتظر این هستیم که وعده های داده شده از سوی دولت برآورده شود.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان این که این وعده ها هم نمی تواند تغییرات ملموسی را در زندگی مردم به وجود آورد، بیان داشت: امروز مردم فقط صحبت شنیده اند و هنوز اثری از این توافق در زندگی مردم مشاهده نمی شود.

ارائه نشدن سند از سوی دولت درباره پیش خور شدن اموال بلوکه شده

وی درادامه درباره ارائه سند از سوی دولت درباره پیش خور شدن درآمدهای بلوکه شده ایران گفت: هنوز این سندها در مجلس ارائه نشده است و هنوز بحثی نشده و فقط در حد حرف بوده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رییس جمهور و هیأت مذاکره کننده هسته ای درباره برنامه های توافق صحبت هایی در مجلس کرده اند اما درباره همین گفته ها هم تا به امروز سندی ارائه نشده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی  افزود: هنوز دولت برنامه ای را در راستای اولویت بندی پول های بلوکه شده در کشور در قسمت های مختلف ارائه نکرده است.


اخبار مرتبط

 • اقدامات روزآمد حوزه بیشتر اطلاع رسانی شود
 • محورهای پژوهشی و تبلیغى ماه صفر
 • از ایجاد فرقه و تفرقه تا ترور مردم و مسؤولان در دهه نخست انقلاب
 • آیت الله نوری همدانی خواستار توجه به مشکلات معیشتی طلاب شد
 • تأکید آیت الله علوی گرگانی بر ضرورت اجرای طرح هدفمندی مرکز خدمات
 • سعی شیاطین برای واگرایی هنر و هنرمندان از مفاهیم انقلاب را باطل کنید
 • بر همت رزمندگان دلیر فلسطینی درود می‌فرستم
 • مسلمانان به یاری مردم فلسطین بشتابند
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  8 + = 11