آیت الله علوی گرگانی: بیکاری و رکود مشکل بزرگی برای مردم ایجاد کرده است/ دولت چاره‌اندیشی کند

حضرت آ‌یت الله علوی گرگانی با تأکید بر اهمیت بهبود وضعیت معیشت مردم، گفت: مسأله معیشت مردم مسأله‌ مهمی است، زیرا وجود رکود و بیکاری جوانان در جامعه مشکل بزرگی برای وضع معیشت مردم به وجود آورده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حضرت آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیداری سیدمهدی صادقی، استاندار قم و جمعی از معاونان استاندار، ضمن قدردانی از فعالیت‌های انجام شده در شهر قم، اظهار داشت: برخی از فعالیت‌هایی که در قم انجام شده ضروری بود.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان این که امید می‌رود در انجام کار‌ها به اندازه‌ای تلاش شود تا رفاه و آرامش در زندگی مردم ایجاد شود، ابراز داشت: در روایات و احادیث فراوانی که از امامان معصوم(ع) وجود دارد، جلب رضایت مردم مهم است؛ چرا که اگر مردم از مسؤولان رضایت داشته باشند، خداوند نیز رضایت خواهد داشت.

وی با تأکید بر اهمیت بهبود وضعیت معیشت مردم، تصریح کرد: مسأله معیشت مردم مسأله‌ مهمی است، زیرا وجود رکود و بیکاری جوانان در جامعه مشکل بزرگی برای وضع معیشت مردم به وجود آورده است.

حضرت آیت‌الله علوی گرگانی خاطرنشان کرد: دولت باید کمبود‌های موجود در جامعه را بررسی کرده و چاره‌ای برای حل آن بیاندیشد تا کار‌های زمین مانده تکمیل شود.

وی با توصیه به مسؤولان دولتی، عنوان کرد: پروژه‌ها و کار‌های نیمه‌ تمامی در کشور وجود دارد،‌ بنابراین کسانی که مسؤلیتی دارند هر چه سریع‌تر این پروژه‌های را به اتمام برسانند تا برای مردم مشکلی ایجاد نشود.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با اشاره به میزان پیشرفت پروژه متروی قم، اظهار داشت:‌ ضروری است تا مدیران شهری تمام همت خود را به کار گرفته و آن را کامل کنند، چرا که این پروژه علاوه بر تأمین بودجه نیازمند همت عالی مدیران است.

وی با بیان این که کسب رضایت مردم دشوار است، گفت: کسب رضایت مردم سخت است، از این رو مسؤولان، مدیران و خدمتگزاران جامعه باید تلاش کنند تا رضایت مردم را به دست آوردند تا خدا نیز از آنها رضایت داشته باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + = 14