در بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه اعلام شد؛ اجازه نقض حریم ولایت و مقدسات نظام را به احدی نخواهیم داد

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که پرورش یافتگان مکتب امام صادق(ع) اجازه نقض حریم ولایت و مقدسات نظام را به احدی نخواهند داد.

به گزارش خبرگزاری رسا، متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در مقابل فتنه های فرقه ای، به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«…وَالْفِتْنَهُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ… بقره ۱۹۱ »

انقلاب اسلامی حرکت بزرگ و تاریخی ملت ایران در استمرار مبارزات ائمه معصومین(ع) و تلاش عالمان بزرگ برای اجرای حاکمیت دین خدا و اجرای احکام شریعت اسلام به رهبری بزرگ مرجع زمان و همراهی همه مراجع معظم تقلید و حوزه های مقدسه علمیه یکی از رخدادهای بی نظیر دوران معاصر است.

افتخار ما این است که ملت مؤمن و با بصیرت ما، حامی دین و قرآن است و در این راه عزیزان زیادی را خالصانه تقدیم نموده است و شجاعانه و عالمانه از مرز و بوم کشور و آرمانهای انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان لجوج و خونخوار ایستادگی نموده است.

نوای پر صلابت خمینی کبیر (رضوان الله تعالی علیه) این ابر مرد تاریخ در گوشمان طنین انداز است که ولایت فقیه را امتداد ولایت رسول الله صلوات الله علیه وآله و نظام ولایی را مترقی ترین نظام ها و حفظ آن را از اوجب واجبات می دانست و بر جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد تاکید داشت. آمریکا را شیطان بزرگ معرفی کرد و در مقابل زیاده خواهی های آمریکا فریاد برآورد: «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند» و اسرائیل غاصب را غده سرطانی خواند  و نقشه حکومت از نیل تا فرات را به همگان یادآور شد؛ ملت ها بیدار و مسلمانان در جهان عزتمند و گرایش به اسلام ناب محمدی صلی اله علیه و آله و سلم روز به روز در حال رشد است.

طبیعی است که پیروزی های شکوهمند به ویژه نابودی داعش به دست مدافعان حرم و حریم آل الله در منطقه و حمایت مقتدرانه جمهوری اسلامی؛ بر استعمارگران و دولت های سلطه گر غربی و دیگر جریان های وابسته، گران آمده لذا دست به هر گونه توطئه زده و علاوه بر جنگ های نظامی – اقتصادی و سیاسی به تحریک و فریب طیف های بی هویت با عناوین گوناگون سیاسی، فرقه ای و مذهبی اقدام نموده و آنان را علیه استقلال و اقتدار نظام اسلامی وادار به اقدامات خرابکارانه امنیتی یا غائله های فرقه ای و امثال آن می نمایند.

حمایت علنی آمریکا، صهیونیست و انگلیس و ثروتمندان غارتگر حاکم بر برخی کشورهای منطقه؛ ما را از اثبات وابستگی فتنه گران به سرویس های خارجی بی نیاز می سازد.

اعمال مشترک آشوبگران و فتنه گران و اختلاف افکنان بین شیعیان و اهل سنت در توهین به پرچم جمهوری اسلامی و اعلام حمایت دشمنان اسلام و ملت از آنها؛ جنایتی نیست که جریانها و شخصیتهای حامی آنان به راحتی بتوانند توجیهات فریبکارانه و مدیریت پیدا و ناپیدای استکبار جهانی از آنان را انکار نمایند.

پس از نشاندن اغتشاشگران بجای خود در دی ماه سال جاری توسط مردم غیور ایران و مقابله آرام و مظلوم نیروهای غیرتمند انتظامی با داعشی مسلکان فرقه ای که منجر به شهادت حافظان نظم و امنیت و به جا ماندن چندین جانباز و ده ها مجروح به نحو بسیار فجیع و تاسف برانگیز گردید و در ادامه این سناریوی طراحی شده؛ گروه های افراطی و مدعی ولایت و پیروان تشیع انگلیسی با تکثیر و توزیع سخنرانی از طریق شبکه های ماهواره ای تحت امرشان که مشتمل بر افتراء و توهین به مرجعیت امام راحل عظیم الشان، هشت سال دفاع مقدس، ولایت فقیه و به سخره گرفتن خون شهدای عزیزمان می باشد و متعاقب هماهنگی استکبار و وهابیت افراطی و این گروه های انحرافی پیاده نظام آنها به پرچم مقدس جمهوری اسلامی و حریم سفارت، هتاکی و پس از انجام مامویت نمایشی با حمایت علنی دولت انگلیس آزاد شدند.

آری مردم عزیزمان به عمق کار فتنه گران آگاهند و می دانند سرچشمه این فتنه ها کجاست.

حوزه های علمیه ضمن حمایت و تشکر و قدردانی از ایستادگی مردم عزیز در برابر مشکلات و حمایت های عالمانه از نظام اسلامی و نیز اعلام حمایت از دستگاه های مسئول؛ درخواست برخورد قاطع با عوامل فتنه، مدعیان دروغین، تشیع انگلیسی و هنجار شکنان را دارد.

پرورش یافتگان مکتب امام صادق علیه السلام در حوزه های علمیه به عنوان چشم بیدار امام و امت و حافظان اسلام و قرآن با تمام وجود در مقابل دشمنان داخلی و خارجی ایستاده و اجازه نقض حریم ولایت و مقدسات نظام جمهوری اسلامی را به احدی از جیره خواران استعمار پیر نخواهد داد.


اخبار مرتبط

 • انتقاد آیت الله علوی گرگانی از بی توجهی برخی نمایندگان به توصیه های بزرگان دینی
 • آیت الله نوری همدانی: تصویب FATF به ضرر کشور است| دشمن برای نابودی انقلاب در کمین است؛ مسؤولان هوشیار باشند
 • امام باقر از نگاه دانشمندان اهل سنّت
 • سیره اقتصادی امام محمد باقر
 • ملت ایران با شکست دادن تحریم سیلی دیگری به آمریکا خواهد زد| جوانان راه‌حل مشکلات کشور هستند
 • اجازه ندهیم چند مسؤول و بانک بی عرضه به انقلاب آسیب برسانند
 • هدف FATF محدود کردن مقاومت و جلوگیری از پیشرفت کشور است| تجربه برجام را تکرار نکنید
 • اراده جدی برای حل مشکلات معیشتی داشته باشید| تا دیر نشده به داد مردم برسید
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 + 5 =