عضو اتاق تبلیغ خراسان: قوه قضائیه آبروی مفسدان اقتصادی را ببرد

سخنران آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها با تأکید بر این‌که قوه قضائیه آبروی حرام‌خوران را ببرد، گفت: درنگ و تعلل قوه قضائیه در این مهم می‌تواند زمینه ریخته شدن آبروی نظام اسلامی باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدمهدی ماندگاری شنبه شب در محفل عزاداری که به مناسبت شب شهادت امام جواد علیه‌السلام از سوی حرم مطهر در شبستان بزرگ امام خمینی(ره) برگزار شد بزرگ‌ترین درد اجتماعی عصر امروز را ناامیدی توصیف کرد و اظهار داشت: باید توجه داشت که دشمن امروز می‌خواهد از ترکیب ناامیدی در مردم و ایجاد فشار و مشکلات زمینه‌های آشوب را مستعد کند.

عضو اتاق تبلیغ خراسان به بررسی راهکارهای دینی تبدیل تهدید به فرصت پرداخت و عنوان داشت: اسلام مبین همواره مؤمنان را به حفظ حدود امید دعوت می‌کند بر این اساس اگر مؤمن در مشکلات امیدوار حرکت کند تهدیدها برای او فرصت خواهند شد.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین ماندگاری با تأکید بر این‌که قوه قضائیه آبروی حرام‌خوران را ببرد، گفت: درنگ و تعلل قوه قضائیه در این مهم می‌تواند زمینه ریخته شدن آبروی نظام اسلامی باشد.

رییس موسسه سیره شهدا با بیان این‌که دولتمردان حق ندارند ناامید شده و بین مردم بذر ناامیدی بپاشند، ابراز داشت: از منظر دین مبین اسلام موحد هرگز ناامید نمی‌شود چراکه پشتوانه او خداوند متعال است.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین ماندگاری توکل را اساسی‌ترین زمینه مبارزه با ناامیدی توصیف کرد و گفت: چشم‌انداز ظهور در زندگی مؤمن اساسی‌ترین عامل محو ناامیدی از سبک زندگی است.

سخنران آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها غیبت را عصر انتظار امیدآفرین خواند و افزود: درد امروز مسلمانان عدم باور و یقین با قاعده رازقیت الهی است.

عضو اتاق تبلیغ خراسان ادامه داد: امام جواد علیه‌السلام می‌فرمایند«کیف یضیع من الله کافله؛ چگونه کسی که خدای تعالی کفیل اوست، هلاک می‌شود».

رییس موسسه سیره شهدا ولایت را حلال مشکلات دانست و تصریح داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی مردم محور است بر این اساس باید توجه داشت انتخاب مردم می‌تواند مانع از مشکل‌گشایی از سوی ولایت‌فقیه شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + 7 =