مصمم و سربلند، پای اهداف انقلاب ایستاده‌ایم

مدیر حوزه علمیه خراسان تأکید کرد: امروز ملت قهرمان و سرافراز ایران است که پشت سر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در صحنه حضور دارد و انشالله تا اهداف نهایی انقلاب اسلامی به پیش خواهد رفت.

آیت الله سید مصباح عاملی، در حاشیه راهپیمائی ضداستکباری ۱۳ آبان در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه شعار امروز مردم «هیهات من الذله» و «مرگ بر آمریکا» است، تصریح کرد: بعد از گذشت قریب به ۴۰ سال از انقلاب باشکوه ملت ایران و در شرایط ویژه ای که با آن مواجه هستیم، امروز بهترین روز برای حضور همگانی است و الحمدالله همه اقشار مردم اعم از پیر، جوان، روحانی، طلبه، دانشجو، دانش آموز، مرد و زن در این مراسم باشکوه شرکت کرده و در صحنه هستند.
ایشان افزود: امروز همه و همه به صورتی یکپارچه شرکت کردند تا شعار «هیهات من الذله» را بعد از گذشت ۴۰ سال و با وجود همه حربه‌های دشمن، سر دهند.
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به توطئه کودتا، تهاجم های نظامی و فرهنگی، تحریم اقتصادی و ده‌ها ددمنشی دیگر از سوی استکبار جهانی که البته هیچکدام موثر واقع نشده است، ابراز کرد: همانطور که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرمودند؛ امروز ملت سرافراز ایران، مقتدرتر، و دشمن آن، ضعیف تر و زبون تر از هر زمان دیگری است.
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان تاکید کرد: بنابراین همانطور که آیه شریفه «وَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ» (۱۳۹/آل عمران) می فرماید، به واقع در میان این ملت سستی و افسردگی وجود ندارد بلکه مصمم‌تر، سربلند تر و برتر از گذشته حضور پیدا کرده و امروز ملت قهرمان و سرافراز ایران است که پشت سر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در صحنه حضور دارد و انشالله تا اهداف نهایی انقلاب اسلامی به پیش خواهد رفت.


اخبار مرتبط

 • دبیر اتاق فکر تبلیغ خراسان: دشمن در تلاش برای انحراف اذهان از واقعیت ظهور است
 • نامه ای از امام زمان(عج) به یک روحانی
 • دوازده ویژگی مصلح جهانى در روایات شیعه و سنی
 • ناشنیده‌هایی از گروهک احمدالحسن 
 • نگـاه راهبـردی غـرب به آخـرالزّمان ؛ بوسیله نظام سینمایی هالـیوود
 • شدت توطئه ها نشانه نفس های آخر دشمنیِ دشمنان با جمهوری اسلامی است
 • عضو هیات امنای اتاق تبلیغ خراسان:نسل جوان نقش مهمی در حل مشکلات جامعه دارد
 • دیدار مراجع با تولیت آستان قدس رضوی: آیت الله صافی گلپایگانی:نسبت به احیا و حفظ موقوفات آستان قدس رضوی اهتمام کنید/ آیت الله وحید خراسانی:معرفت افزایی زائران مورد توجه باشد/ آیت الله نوری همدانی:خدمت رسانی به زائران رضوی با قوت تداوم یابد/ لزوم هم افزایی علمای قم و مشهد/ آیت الله مکارم شیرازی:از لزوم توسعه فعالیت های فرهنگی و توجه به محرومان تا تقویت ارتباط با علما
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 4 = 5