آیت الله مرتضوی در دیدار رزم حسینی: مناطق محروم و حاشیه شهر مشهد نیازمند توجه جدی است

آیت الله مرتضوی در دیدار استاندار خراسان رضوی بر لزوم توجه جدی به مناطق محروم و حاشیه شهر مشهد تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در مشهد، علیرضا رزم حسینی، استاندار جدید خراسان رضوی ظهر امروز با حضور در بیت آیت الله سید حسن مرتضوی شاهرودی، عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان و از علمای بزرگ مشهد با وی دیدار و گفت و گو کرد.

استاندار خراسان در ابتدا گزارشی از اوضاع فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان به همراه وضعیت حال حاضر شهر مشهد و آمار ورود و حضور میلیونی زائران حرم مطهر رضوی ارائه کرد.

وی از به خدمت گرفتن تمام ظرفیت ها و تلاش دستگاه های زیربط برای پیشرفت و آبادانی استان گفت و با توجه به کلانشهری و پایتخت معنوی بودن مشهد، این شهر را شایسته توجه هرچه بیشتر همه نهادها، ادارات و مسؤولان امر دانست.

در ادامه این دیدار آیت الله مرتضوی شاهرودی با آرزوی توفیق وخدمت هرچه بیشتر استاندار به مردم خراسان و شهر مشهد، به وجود بارگاه منور امام علی بن موسی الرضا(ع) اشاره کرد و گفت: این شهر نیازمند همدلی و اتحاد همه مسؤولان و قشرهای مختلف جامعه است تا با تلاش و کوشش مشکلات مردم را حل کنند.

آیت الله مرتضوی شاهرودی خطاب به استاندار جدید خراسان، صبر و حوصله و پشتکار را عامل مهمی در کار و تلاش برای پیشرفت و آبادانی شهر و استان دانست و به لزوم توجه جدی به نقاط محروم و حاشیه شهر مشهد تاکید کرد.

وی نیاز شهر به برنامه ریزی صحیح و اصولی برای کار و تلاش و حل و فصل مشکلات را اشاره کرد و افزود: به مردم خدمت کنید چرا که خدمت به آنها درهر زمینه ای سبب سعادت دنیا و آخرت و رضای الهی می شود.

عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان در پایان به توسل به درگاه ائمه به ویژه ولی نعمتمان امام رئوف علی بن موسی الرضا را توصیه کرد و این عمل را سبب آسان شدن مشکلات و پیشرفت در کار عنوان کرد و گفت: اگر به زائران و مجاوران امام رضا(ع) توجه داشته باشید آنان هم دعاگوی شما و سبب دلگرمی همه مسؤولان خواهند بود.


اخبار مرتبط

 • دوره ها و کارگاههای آموزشی-مهارتی
 • آیت الله مکارم شیرازی :نخبگان حوزه شناسایی و حمایت شوند/ توسعه کمی و کیفی حوزه ها در سایه انقلاب
 • رییس شورای سیاست‌گذاری حوزه علمیه استان تهران: مسؤولان دربرابر مردم سعه‌صدر داشته باشند
 • آیت الله جوادی آملی: اگر مسؤولی بی عرضه باشد خداوند متعال استیفای حقوق ملت را رها نمی کند
 • هجمه به بودجه حوزه آدرس اشتباه دادن به مردم است
 • آیت الله صافی گلپایگانی: مسؤولان به سلامت جامعه اهتمام داشته باشند|تأکید بر خدمت رسانی به محرومان
 • آیت الله مرتضوی در دیدار رزم حسینی: مناطق محروم و حاشیه شهر مشهد نیازمند توجه جدی است
 • حضرت فاطمه(سلام الله علیها) و رسالتهای اجتماعی
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  2 + 1 =