عضو اتاق تبلیغ خراسان: جشنواره کن مظهر اسلام ستیزی شده است

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: جشنواره کن مظهر اسلام ستیزی شده و چند عنکبوت سیاه فرهنگی به نام ایرانی بودن، ضد بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و اهل بیت (ع) در حال مبارزه هستند.

آیت الله علم الهدی: جشنواره کن مظهر اسلام ستیزی شده است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد در خطبه های امروز نماز جمعه مشهد در جوار حرم مطهر رضوی با اشاره به فرارسیدن ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اظهار کرد: یکی از مصادیق جهاد تبیین، بیان روش و راه امام راحل است زیرا اکنون اگر واقعیت امام به درستی تبیین نشود، راه و روش این شخصیت بزرگوار تحریف می‌شود؛ افرادی که روزی به فرموده رهبر انقلاب «سوپر انقلابی» بوده‌اند و اکنون خسته شده و رفتار امروز خود را به امام (ره) نسبت می‌دهند و یا افراد عدالت خواهی که فکر می‌کنند با ایستادن مقابل ولایت در حال پیمودن راه امام (ره) هستند از این جمله‌اند.

وی گفت: امام خمینی (ره) موضوع ولایت فقیه را که از زمان غیبت کبری تا شکل گیری انقلاب اسلامی، بزرگانی از علمای دین فقط تدریس و بیان می‌کردند را در ماهیت انقلاب اسلامی پیاده سازی کرد.

امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: امام (ره) در روزگاری ظاهر شد که نظام‌های سوسیال امپریالیسم و لیبرال امپریالیسم، تمام جهان را در بر گرفته بود و سیاست منهای دین و خدا و حذف دین از زندگی را گسترش می‌داد اما انقلاب امام (ره) معادلات سیاسی جهان را بر هم زد و موجب ترویج خداباوری و معادباوری شد.

علم‌الهدی با بیان اینکه نقش امام (ره) در آشنایی جهان با آموزه‌های اهل بیت (ع) و دین، از ایجاد انقلاب اسلامی ایران مهم‌تر است، افزود: استکبار جهانی نیز این موضوع را برنمی‌تابد و می‌خواهد برای از بین بردن انقلاب، دین اسلام را از میان بردارد.

چند عنکبوت سیاه فرهنگی ضد بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در حال مبارزه هستند

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ساخت فیلم ضد اسلامی و نمایش آن در جشنواره سینمایی کن، تاکید کرد: جریان استکباری غرب نمی‌تواند مقابل انقلاب اسلامی ایران کاری از پیش ببرد لذا همه دستگاه‌های هنری خود را برای براندازی اسلام به میدان آورده است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی اضافه کرد: جشنواره کن مظهر اسلام ستیزی شده است و چند عنکبوت سیاه فرهنگی به نام ایرانی بودن، ضد بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و اهل بیت علیهم السلام در حال مبارزه هستند.

علم‌الهدی خاطرنشان کرد: برخی با وجود این که خود را بر مدار ولایت اهل بیت (ع) می‌دانند در برابر چنین توهینی سکوت کرده‌اند. این نشان می‌دهد در کنار دشمن شناسی، باید امام شناسی هم وجود داشته باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


2 + 5 =