امام جمعه نیشابور: مردم جایی برای فتنه‌گران در این مملکت نمی‌گذارند

خبرگزاری فارس: مردم جایی برای فتنه‌گران در این مملکت نمی‌گذارند

امام جمعه نیشابور گفت: مردم با پایبندی به خون شهدا و راه امام راحل در این مملکت جایی برای فتنه‌گران نمی‌گذارند.

حجت‌الاسلام اسماعیل مقری مؤذن در خطبه‌های نماز جمعه نیشابور، اظهار داشت: برخی از فتنه ۸۸ تا به امروز به دنبال شکستن حرمت‌ ولایت بوده و هستند.

عضو اتاق فکر تبلیغ بیان داشت: اهل فتنه در همین نیشابور هم دور هم جمع می‌شوند و با عوض شدن فضای سیاسی کشور قند در دل خود آب می‌کنند، ولی باید بدانند که مردم بیدار هستند و فتنه‌گران را در سال ۸۸ شناختند.

حجت‌الاسلام اسماعیل مقری مؤذن یادآور شد: دشمنان با هتک حرمت مقام ولایت، توهین به رهبری و پاره کردن عکس امام راحل می‌خواستند قداست و حرمت رهبری را در جامعه بشکنند و حتی در فتنه ۸۸ برخی گفتند که تفکر و عمل امام راحل و رهبری معظم از هم جدا است.

حجت‌الاسلام اسماعیل مقری مؤذن تصریح کرد: دولت و شخصیت آقای روحانی، یک شخصیت شناخته شده‌ بوده که مورد تایید بزرگان کشور است.

عضو اتاق فکر تبلیغ با بیان اینکه باید دولت فقط مسیر اعتدال و امید را در پیش بگیرد، تاکید کرد: نباید فراموش کرد که عده‌ای دنبال موج‌سواری در فضای سیاسی کشور و سوء استفاده از آن هستند.


یک نظر برای امام جمعه نیشابور: مردم جایی برای فتنه‌گران در این مملکت نمی‌گذارند

  1. davood گفت:

    دشمن می‌خواهد از هر بستری برای دشمنی با ملت ما استفاده کند و در این راه از ۲ مسئله استفاده می‌کند، یکی اینکه می‌خواهد ما را تا می‌تواند سرکوب کند و دیگری اینکه ما را از داخل درگیر و ضعیف و ذلیل سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + 2 =