پاپ ،از سخنرانی برای جام جهانی تا خاموشی بر روی جنایات اسراییل

پاپ فرانسیس در جدیدترین صحبت های خود با چشم پوشی از جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در غزه از اتحاد ملل و ادیان در جام جهانی سخن گفت.

فرقه نیوز-بخش مسیحیت تبشیری، جام جهانی همواره تب و تاب خود را به همراه داشته و ذهنیت و توجه مردم جهان را به سمت خود جلب می نماید.

اما با مروری بر تاریخچه جام جهانی فوتبال به خوبی در می یابیم که همواره در طول برگزاری جام جهانی سودجویان و سران سلطه در غرب، از این فضای به وجود آمده سوءاستفاده کرده و اهداف شوم خود را در سلطه بر جهان دنبال نموده اند.

امسال نیز هم زمان با برگزاری جام جهانی فوتبال بار دیگر رژیم نامشروع اسراییل صحنه های را پدید آورد که برای همیشه در حافظه تاریخ ثبت خواهد شد و لکه ننگی بر پرونده سیاه این رژیم جعلی خواهد بود.

مردم بی دفاع و زنان و کودکان مظلوم  غزه در حالی در زیر بمباران ناجوانمردانه جنگنده های رژیم صهیونیستی تکه تکه می شوند که برخی از سران مذهبی جهان بی تفاوت به این مساله بر روی  اتحاد به وجود آمده از  جام جهانی فوتبال مانور می دهند.

در خبرها مخابره شد که آقای پاپ فرانسیس رهبر مسیحیان کاتولیک جهان به تاثیر جام جهانی در اتحاد ملل و ادیان مختلف اشاره نموده اند.

اما جامعه جهانی و وجدانهای زنده و بیدار جهان امروز و در آینده تاریخ سوالی از ایشان خواهند داشت و آن سوال این است که :
آقای پاپ شما در حالی در مورد جام جهانی فوتبال و تاثیر آن در اتحاد و دوستی ملل و ادیان اظهار نظر می نمایید که چشمان خود را بر روی کشتار وحشیانه مردم غزه بسته اید! آیا سزاوار نبود که از مردم مظلوم غزه نیز می گفتید !
آقای پاپ، جامعه جهانی از شما به عنوان رهبر یکی از ادیان الهی توقع دارند که ناله های مادرانی که کودکان خون آلود  خود را به بغل گرفته اند فراموش نکنید!

آقای پاپ لطفا ناله های کودکان و فرزندان را بر روی جنازه های مادران و پدرانشان همیشه به یاد داشته باشید.

آقای پاپ اگر جام جهانی در وحدت و یک دلی جامعه جهانی تاثیر گذار است کشتار وحشیانه مردم غزه نیز درد آور است.آقای پاپ شاید شما مردم غزه را جزء جامعه جهانی نمی دانید؟!

در پایان شما را به یاد آوری این نکته دعوت می کنیم که:
مهاجم تیم ملی اروگوئه در جام جهانی با یک حرکت غیر ورزشی ماهها از فوتبال محروم شد، و این در حالی است که مردم مظلوم فلسطین به سخت ترین شکل ممکن کشته می شوند و سران استکبار در مقابل این حرکت وحشیانه در سکوت کامل به سر می برند.

حجت الاسلام سیدرضا موسوی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + 7 =