دولت برای دین، معیشت و اشتغال مردم برنامه ریزی کند

حضرت آیت الله وحید خراسانی
حضرت آیت الله وحید خراسانی بر لزوم توجه کامل دولت به موضوع دین و معاش مردم تاکید و تصریح کرد: دولت برای اشتغال مردم و به ویژه جوانان برنامه ریزی کند و اگر در مسیر خدمت به مردم حرکت شود انشاءا… امام زمان (عج) را نیز کمک خواهد کرد.

 خبرگزاری رسا، حضرت آیت الله حسین وحید خراسانی از مراجع تقلید امروز در دیدار معاون اول رییس جمهور با تاکید بر قدر دانستن فرصت خدمت به مردم و ذکر آیاتی از قرآن مجید، خواستار توجه بیش از پیش دولت به موضوع دین و معاش مردم شد.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با آرزوی توفیق برای دولت، این مملکت را مملکت امام زمان (عج) دانست و همه ی دولتمردان را به توجه به خداوند و حضرت ولی عصر (عج) در همه ی امور توصیه کرد.

این مرجع تقلید گفت: دولت برای اشتغال مردم و به ویژه جوانان برنامه ریزی کند و اگر در مسیر خدمت به مردم حرکت شود انشاءا… امام زمان (عج) را نیز کمک خواهد کرد.
حضرت آیت الله وحید خراسانی با بیان اینکه وزیر امور خارجه در ماجرای برجام همت زیادی انجام داد، بر قدردانی از این کسانی که زحمت می کشند و کار می کنند تاکید کرد و گفت: همه ی مسئولان باید از سه ویژگی دانایی، امانتداری و درد خدمت برخوردار باشند.

بر اساس خبری که پایگاه اطلاع رسانی دولت منتشر کرده، معاون اول رییس جمهور در دیدار با حضرت آیت الله وحید خراسانی گفت: بعد از برجام، فضا برای گسترش مناسبات بین المللی بیش از پیش فراهم شده و در داخل کشور نیز شرایط برای کار و تلاش بیشتر مهیا شده است.

وی با ابلاغ سلام دکتر روحانی رییس جمهور به حضرت آیت الله وحید خراسانی، اظهار داشت: مردم پس از اجرای برجام انتظار دارند که برنامه های دولت در اجرای طرح ها و خدمت رسانی سرعت بیشتری پیدا کند و دولت نیز اقدامات ارزشمندی در دست انجام دارد تا بتواند از دغدغه های مردم بکاهد.

وی با تشکرو قدردانی از حمایت های ارزشمند ایشان از دولت، برنامه های دولت برای مهار آب های مرزی و استفاده از این آب ها در بخش کشاورزی، صنعت و نیز تامین آب شرب مردم را تشریح کرد و گفت: امروز چند طرح صنعتی در شهرک صنعتی محمود آباد قم و تصفیه خانه ی شماره ۳ فاضلاب قم افتتاح شد و همچنین کلنگ احداث بیمارستان ۱۰۰۰ تخت خوابی این شهر که تبدیل به یک مرکز درمانی خوب برای مردم خواهد شد، زده شد که نوید بخش آینده ای روشن برای شهر قم است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = 8