نیروهای انقلابی روی یک نامزد اجماع کنند/ تفرقه سبب شکست در انتخابات می شود

حضرت آ‌یت الله نوری همدانی تأکید کرد: نیروهای انقلاب و همه کسانی که دلسوز انقلاب هستند باید با بر یک نامزد ریاست جمهوری اجماع کنند.

حجت‌الاسلام محمدحسن رحیمیان رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی صبح امروز به‌همراه اعضای شورای مرکزی جبهه مردمی استان قم، با حضرت آیت‌الله نوری همدانی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار حضرت آیت‌لله نوری همدانی ضمن ابراز خرسندی از این حرکت مردمی تاکید کرد: نیروهای انقلاب و همه کسانی که دلسوز انقلاب هستند باید با ایثار و تلاش خود همت کنند و بر یک نامزد ریاست جمهوری اجماع و اتفاق نظر کنند.

حضرت آیت‌الله نوری همدانی در ادامه با اشاره به وحدت در عرصه انتخابات، وحدت را عامل موفقیت و تفرقه را موجب شکست دانست و تاکید کرد: دست اندرکاران جبهه مردمی بگردند و به فردی برسند که دارای ویژگی‌های نامزد اصلح باشد و همه از او حمایت کنند.

وی همچنین در پیامی به دست اندرکاران و سیاست گذاران جبهه مردمی گفت برای انجام کارهای خوب و مفید همیشه مشکلاتی بوجود آورده‌اند ولی شما با توکل به خدا و با قوت و قدرت کارتان را ادامه دهید.

در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان، گزارشی از روند فعالیتها و اقدامات انجام شده ارائه کرد.

وی ضمن ابراز تاسف از عملکرد برخی مسئولان گفت: متاسفانه مردم ما از مشکلات بسیاری رنج می‌برند و الان مردم در سخت‌ترین شرایط اقتصادی هستند، اختلاس‌ها و مفاسد مالی و بانکی موجب ناراحتی و نارضایتی مردم شده است.

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: جبهه مردمی نه به عنوان یک حزب جدید بلکه به عنوان جبهه‌ای واحد، همه نیروهای انقلاب را دور هم جمع می‌کند و هدف آن وحدت است؛ درحال حاضر در ۴۵۰ شهرستان و استان دفتر جبهه مردمی راه اندازی شده و مجمع عمومی اول با سه هزار نفر از آحاد مختلف از نقاط کشور برگزار و جمع بندی اولیه صورت گرفته است و مجمع دوم نیز در فروردین سال۹۶ تشکیل خواهد شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد جبهه مردمی با عنایت خداوند متعال به گزینه واحد و نامزد نهایی برسد.

در پایان دیدار حجت الاسلام آشتیانی به عنوان عضو شورای مرکزی جبهه و همچنین رئیس جبهه مردمی استان قم، توضیحاتی از روش رسیدن به گزینه واحد و سیاستهای در پیش رو خدمت این مرجع تقلید ارائه کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 + = 10