مخالفت رسمی دفتر حضرات آیات‌ مکارم شیرازی ،سبحانی،صافی گلپایگانی و نوری همدانی برای دیدار با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، پس از مخالفت رسمی دفتر حضرت آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی و نوری همدانی برای دیدار با نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری، یک منبع آگاه در دفتر حضرت آیت‌الله  جعفر سبحانی، از مخالفت این مرجع تقلید برای دیدار با کاندیداهای انتخاباتی خبر داد. و گفت: حضرت آیت‌الله سبحانی با هیچ یک از نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری دیدار و گفت وگو نخواهد داشت.
 در روزهای اخیر از سوی برخی افراد و جرایان های انتخاباتی، درخواست های برای دیدار با این مرجع تقلید صورت گرفته است که حضرات آیات‌ هیچ یک از این تقاضاها را نپذیرفته و زمان دیدارها با نامزدها را به پس از برگزاری انتخابات موکل کرده اند.

این منبع آگاه، حضور مردم در پای صندوق ها رای را بسیار مهم برشمرد و گفت: حضرت آیت‌الله سبحانی نیز بارها بر حضور حداکثر مردم در پای صندق های رای تاکید داشتند و خواستار همه مردم در این انتخابات هستند.

 پیش از این نیز دفتر حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی و نوری همدانی به صورت رسمی اعلام کردند که از پذیرش تمامی شخصیتهای که در رابطه با موضوع ملاقات مربوط به انتخابات درخواست ملاقات داشته باشند، معذور است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = 3