آیت‌الله علم‌الهدی:بیانیه اتحادیه اروپا نهایت تمنیات غرب است/ آزادی فتنه‌گران در کنار آزادی هم‌جنس‌بازی تمسخرآمیز است

امام جمعه مشهد با بیان اینکه آزادی فتنه‌گران در کنار آزادی هم‌جنس‌بازی تمسخرآمیز است گفت: در بیانیه اتحادیه اروپا نهایت تمنیات غرب روشن شد و افتضاح کسانی را که بحث حمایت از غرب را مطرح می‌کنند صادر کرد.

خبرگزاری فارس: بیانیه اتحادیه اروپا نهایت تمنیات غرب است/ آزادی فتنه‌گران در کنار آزادی هم‌جنس‌بازی تمسخرآمیز است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه و در جوار بارگاه منور رضوی در جمع زائران و مجاوران، خطاب به سران فتنه ابراز کرد: شما سران فتنه که روزی معتمد ما بودید کارتان به جایی رسیده که کسانی که از هم‌جنس‌بازی حمایت می‌کنند از شما هم حمایت کنند.

وی ادامه داد: این ننگ است که اتحادیه اروپا آزادی سران فتنه را در کنار آزادی هم‌جنس‌بازی در این مملکت خواستار شود، سران فتنه تا کی می‌خواهند بر مواضع طرفشان پافشاری کنند.

آیت‌الله علم‌الهدی به مظلومیت حضرت زهرا (س) و نحوه شهادت ایشان اشاره کرد و افزود: چرا باید تنها دختر رسول خدا به گونه‌ای به شهادت برسد که فقط ۳ ماه بعد از رحلت نبی اکرم اتفاق بیافتد.

عضو مجلس خبرگان رهبری به محور فعالیت‌های حضرت زهرا (س) که منجر به شهادت ایشان شد، اشاره کرد و گفت: حضرت زهرا (س) به خاطر دفاع از مردم سالاری دینی به دست کسانی که آن را منهای دین می‌خواستند به شهادت رسید.

وی تأکید کرد: امروز در کشور ما نیز برخی از احزاب دم از لیبرال دموکراسی دینی می‌زنند اما لیبرال دموکراسی که دیگر دینی نمی‌شود و این مسئله ضد دین است.

امام جمعه مشهد گفت: ما با کسی پدرکشتگی نداریم، برخی به دنبال مردم سالاری منهای ولایت فقیه هستند که همان پیروان سقیفه بنی‌سائبه هستند.

وی با بیان اینکه امروز عده‌ای طرفداران مردم سالاری سکولار هستند، اظهار کرد: این همان چیزی است که صدیقه کبری (س) در مقابلش قیام کرد و در نهایت به شهادت رسید.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: کسانی که در برابر تفکرات سکولار کنار بایستند با همان کسانی محشور می‌شوند که کتک خوردن حضرت زهرا (س) را نگاه کرده و کاری انجام ندادند.

آیت‌الله علم‌الهدی ابراز کرد: آمریکا و اروپا هر نظام و حکومتی را می‌توانند تحمل کنند به غیر از نظامی که احکام و مشروعیتش به خدا وابسته است و در عین حال مردم سالاری دینی هم در آن کشور جاری است.

وی به حمایت آمریکا از امیر بحرین اشاره کرد و افزود: آمریکا که دم از دموکراسی می‌زند از نظام خون آشام سعودی و امیر آدم‌کش بحرین حمایت می‌کند اما با نظام ما که بر مبنای مردم سالاری دینی است؛ دشمنی می‌کند.

امام جمعه مشهد با اشاره به بیانیه اتحادیه اروپا گفت: در این بیانیه نهایت تمنیات غرب روشن شده و افتضاح کسانی را که بحث حمایت از غرب را مطرح می‌کنند صادر کرد.


اخبار مرتبط

 • روحانیت نباید در مقابل مردم ژست حکومتی به خود بگیرد
 • مشکلات اقتصادی؛ نتیجه روی کارآمدن افراد نالایق
 • مسؤولان وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم را مدیریت کنند
 • آیت‌الله مصباح الگویی برای جامعه طلبگی و دینی است
 • خواص بی بصیرت؛ قصه پر غصه دیروز و امروز
 • آیت الله یزدی از نیروهای پا به کار انقلاب بود
 • امام رضا دین را از نابودی و اسلام را از انحراف نجات دادند
 • لزوم الگوگیری مسلمانان از سیره رسول‌الله در مبارزه با مستکبران
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  8 + = 12