آیت‌الله علم‌الهدی:صدها هزار موشک ما پشت دیوار رژیم صهیونیستی آشیانه کرده‌اند

امام جمعه مشهد گفت: صدها هزار موشک ما پشت دیوار رژیم صهیونیستی آشیانه کرده‌اند و شاید به چند لحظه نرسد که همه توان آمریکا در منطقه نیست و نابود شود و این توان نظامی ما است.

خبرگزاری فارس: صدها هزار موشک ما پشت دیوار رژیم صهیونیستی آشیانه کرده‌اند

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز مشهد که در حرم رضوی برگزار شد، اظهار داشت: تکلیف ما در برابر امام زمان(عج) این نیست که فقط دعا کرده و سرود بخوانیم و دست روی دست گذاشته و بگوییم اگر روزی جمال امام زمان‌(عج) را دیدیم به دنبال ایشان راه خواهیم افتاد.

امام جمعه مشهد افزود: ما مکلف هستیم در مسیر امام زمان(عج) حرکت کنیم و این همان مسئله جهانی‌سازی است.

وی ابراز کرد: امروز آمریکا می‌گوید همه گزینه‌ها روی میز است، شما صدبار سرتان را به سنگ می‌زنید که این حرف را می‌زنید.

عضو هیات امنای اتاق فکر تبلیغ اظهار داشت: بعد از رفتن شاه فرمانده ناتو به ایران آمد و در پادگان عشرت‌آباد از عوامل شاه رژه دید، اما در آن زمان هم با اراده خداوند، نتوانستند هیچ‌کاری انجام دهند.

وی خطاب به آمریکایی‌ها ادامه داد: شما در این ۳۵ سال چه کاری می‌توانستید بکنید که نکردید و ما می‌دانیم که شما توان هیچ‌کاری را ندارید.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: صدها هزار موشک ما پشت دیوار اسرائیل آشیانه کرده‌اند و شاید به چند لحظه نرسد که همه توان آمریکا در منطقه نیست و نابود شود و این توان نظامی ما است.

امام جمعه مشهد ابراز کرد: در صورت یاوه‌سرایی‌های آمریکایی‌ها همانطور که قبلا و پس از سه سال تعلیق هسته‌ای به فرمان رهبری پلمب‌ها شکسته شد و فناوری هسته‌ای ما به اوج خودش رسید این بار هم این امکان در مدت کوتاهی وجود دارد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار کرد: اگر بعد از گذشت هزار و ۱۷۰ سال امام زمان(عج) ما نیامده‌اند به این دلیل بوده که ما به دنبال امام زمان راه نیافته‌ایم و اگر می‌خواهیم ایشان بیایند باید راه بیافتیم و مانع‌ها را برداریم و دنیا را آماده کنیم تا سکوی پرش امام زمان(عج) آماده شده و ایشان ظهور کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: در انقلاب اسلامی بر ما ثابت شد، در آنجایی که مردم بخواهند و راه بیافتند برکات الهی آنها را در بر خواهد گرفت.

عضو هیات امنای اتاق فکر تبلیغ ادامه داد: به طوری که هیچ دشمنی از پس آنها بر نخواهد آمد، تمام دنیا نمی‌خواستند امام(ره) به ایران بیایند چون می‌دانستند اگر امام وارد ایران شود قطعا پیروز خواهد شد و همه کار هم کردند که این اتفاق بیافتد و حتی تلاش کردند هواپیما امام(ره) را بزنند، اما امام خمینی (ره) آمدند و انقلاب پیروز شد.


یک نظر برای آیت‌الله علم‌الهدی:صدها هزار موشک ما پشت دیوار رژیم صهیونیستی آشیانه کرده‌اند

  1. احمد گفت:

    عده ای که مدعی دیپلمات بودن هستن باید شاگردی شما بزرگوارها را بکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 + 1 =