جمعی از طلاب و اساتید در نامه ای به روحانی: آقای روحانی به جای اهانت به مجمع تشخیص و فضاسازی به معیشت مردم رسیدگی کنید

جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه قم در نامه ای به رییس جمهور از سخنان اخیر وی علیه مجمع تشخیص و فضاسازی علیه این نهاد عالی نظام انتقاد کردند.

به گزارش خبرگزاری رسا، جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه قم در نامه ای به رییس جمهور از سخنان اخیر وی علیه مجمع تشخیص و فضاسازی علیه این نهاد انتقاد کردند.

متن نامه به شرح زیر است:

إِنَّ الَّذِینَ یُلْحِدُونَ فِی آیَاتِنَا لَا یَخْفَوْنَ عَلَیْنَا أَفَمَنْ یُلْقَىٰ فِی النَّارِ خَیْرٌ أَمْ مَنْ یَأْتِی آمِنًا یَوْمَ الْقِیَامَهِ اعْمَلُوا مَا شِئْتُمْ إِنَّهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِیرٌ.   فصلت/۴۰

جناب آقای روحانی رییس جمهور ایران اسلامی

سخنان اخیر شما در توهین و جسارت به اعضای مجمع تشخیص، کاری بسیار زشت و زننده بود البته این روند جسارت و توهین کردن از طرف شما مسبوق به سابقه است و شما منتقدان خود را با بدترین الفاظ خطاب می کنید که از یک روحانی معمم و‌ همچنین یک مسئول دولتی بسیار زننده تر و زشت تر است.

آقای رییس جمهور

 تمام کسانی که با همین قوانین مقدس جمهوری اسلامی ایران به مناصبی تکیه زده اند، از جمله شما باید بدانند که اولین کسانی که أولی به رعایت قوانین و التزام قلبی و عملی به قوانین هستند، آنها هستند و به هیچ وجه حق ندارند مناصب و جایگاه های موجود در این نظام مقدس را مورد تخریب و اهانت و تهدید قرار دهند.

آقای روحانی

به جای حاشیه سازی با جسارت و توهین کردن به اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام که همگی منصوبان مستقیم رهبری معظم انقلاب هستند به فکر معیشت مردم از طریق اجرای  اقتصاد مولد و درون زا باشید.

شما به رهبر انقلاب مطلبی را منتسب کردید که کاملا خلاف واقع است چرا که ایشان در دیدار با نمایندگان مجلس رسما مخالفت خود را با کنوانسیون های استعماری اعلام کردند.

علاوه بر مخالفت رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید، حوزه های علمیه، تشکل های دانشجویی، کارشناسان و اساتید مبرز اقتصادی نیز با استدلال های دقیق و متقن پیوستن به دو‌ کنوانسیون پالرمو (AML) و CFT را ضرر مطلق هم برای اقتصاد و هم امنیت کشور، بیان نمودند.

در ادامه از اعضای محترم مجمع تشخیص میخواهیم با تاسی به آیه «لا یَخافُونَ لَوْمَهَ لائِمٍ»، ملامت ها و جسارت ها آنها را وادار به عقب نشینی نکند و با اقدام انقلابی خود که هم به نفع اقتصاد و هم به نفع امنیت کشور می باشد، الحاق به دو کنوانسیون استعماری پالرمو و CFT، رد شود.

والعاقبه للمتقین

جمعی از طلاب و اساتید حوزه علمیه قم


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 2 = 10