فرزند شهید نواب صفوی :لزوم گسترش فرهنگ رضوی در مشهد/مدیران مشهد به خاطر اینکه زیر سئوال نروند، حرکت خاصی انجام نمی‌دهند و وقتی نیز کسی کار خیری انجام می‎دهد از دید منفی به وی می‌نگرند و آن فرد دچار مشکل می‌شود.

فرزند شهید نواب صفوی گفت: مسئولین تلاش کنند فرهنگ رضوی در مشهد گسترش یابد.

خبرگزاری فارس: لزوم گسترش فرهنگ رضوی در مشهد
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام سید مهدی میرلوحی (نواب صفوی) صبح امروز در حضور شهردار و اعضای شورای شهر مشهد که به دیدار خانواده شهید نواب صفوی آمده بودند، گفت: متاسفانه شهر امام رضا (ع) از برخی مفاسد متاثر شده و غبار گرفته و باید مسئولین مربوطه تلاش کنند تا فرهنگ رضوی در مشهد گسترش یابد.

وی با بیان اینکه مدیران باید در هیئت‌ها حضور یابند، ادامه داد: مدیران در مشهد به خاطر اینکه زیر سئوال نروند، حرکت خاصی انجام نمی‌دهند و وقتی نیز کسی کار خیری انجام می‎دهد از دید منفی به وی می‌نگرند و آن فرد دچار مشکل می‌شود.

فرزند شهید نواب صفوی تصریح کرد: امروز مشهد با توجه به حرم مطهر امام هشتم (ع) و حوزه و دانشگاه صاحب فکر در کشور است و باید صادرکننده آن به نقاط مختلف کشور باشد و باید این موضوع با برنامه‌ریزی دقیق آغاز شود و صاحبان اندیشه باید برای امور فرهنگی و فرهنگ‌سازی فعالیت ویژه‌ای داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز دشمنان جوانان و دختران ما را آلوده به گناه می‌کنند و آمار طلاق نیز به خاطر همین بی‎بند و باری‌ها بالا رفته که باید در این خصوص اقداماتی جدی صورت گیرد.


۲ نظرات برای فرزند شهید نواب صفوی :لزوم گسترش فرهنگ رضوی در مشهد/مدیران مشهد به خاطر اینکه زیر سئوال نروند، حرکت خاصی انجام نمی‌دهند و وقتی نیز کسی کار خیری انجام می‎دهد از دید منفی به وی می‌نگرند و آن فرد دچار مشکل می‌شود.

  1. مهدی گفت:

    آفرین به این شجاعت الحق که فرزند آن شهیدی

  2. یک طلبه گفت:

    رفقای طلبه یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = 5