بیانیه اتاق تبلیغ بمناسبت ۹دی: ۹دی یوم الله ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است

۹دی یوم الله ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است/ تبعیت به هنگام از فرامین روشنگرانه و جدی گرفتن توصیه های مکرر عمود خیمه انقلاب ، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)،نسبت به پروژه نفوذ در ارکان تصمیم گیر و تصمیم ساز انقلاب اسلامی ،مقابله با فساد و اشرافیگری،  و مواظبت نسبت به عدم حضور مجدد اصحاب فتنه در پستهای کلیدی باید نصب العین مردم ولایتمدار و مسئولان نظام قرار گیرد.متن بیانیه اتاق تبلیغ خراسان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«مطمئن باشید که روز ۹ دىِ امسال هم در تاریخ ماند؛ … شاید به یک معنا بشود گفت که در شرایط کنونى ــ که شرایط غبارآلودگىِ فضاست ــ این حرکت مردم اهمیت مضاعفى داشت؛ کار بزرگى بود. هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر می‌کند، دست خداى متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن على(ع) را مى‌بیند. این کارها کارهایى نیست که با اراده‌ی امثال ما انجام گیرد؛ این کار خداست، این دست قدرت الهى است…».

رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)

تاریخ انقلاب اسلامی سرشار از نقاط عطف نورانی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است.و نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نیست بلکه حرکت عظیم و ماندگار مردمی است، که شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است .حماسه بی نظیر نهم دی ماه، نقطه عطفی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی، روز تجلی امدادهای غیبی الهی، روز بارش لطف و رحمت پروردگار متعال بر صبر و بصیرت ملت انقلابی ایران است. یوم الله نهم دی «مظهر عزت و نفوذناپذیری ملت ایران در برابر فتنه آمریکایی» است و حقیقتا روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است .

در ۹ دی مردم نشان دادند وصایای امام راحلشان مبنی بر اینکه «همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد» را نصب العین خود قرار داده اند.

۹ دی در گذار از فتنه پیچیده‌، آخرین حلقه از اتفاقات تلخ و ناخوشایندی بود که با آفرینش آن، حلاوت پشتیبانی مردم از انقلاب‌شان ذائقه انقلاب اسلامی را شیرین کرد و از پی آن آتش‌افروزی در خیابان‌ها و تخریب اموال عمومی و اهانت به امام شهیدان و میراث گرانبهای او« نظام مقدس جمهوری اسلامی» و نهایتاً آتش جسارت به خیام ابا عبدالله الحسین(ع)در خیابان‌های تهران و عزاداران حسینی در هنگامه عزا و ماتم برای امام شهیدشان فرونشست و اینگونه نهم دی به تعبیردیده بان انقلاب پرچم راهنمایی دیگران و روزی «متمایز» شد.

اتاق تبلیغ خراسان ضمن تبریک سالروز این حماسه غرور انگیز به ملت سرافراز ایران اسلامی،یادآور می شود از آنجا که گذشته چراغ راه آینده است ، لذا تبعیت به هنگام از فرامین روشنگرانه و جدی گرفتن توصیه های مکرر عمود خیمه انقلاب ، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)،نسبت به پروژه نفوذ در ارکان تصمیم گیر و تصمیم ساز انقلاب اسلامی ،مقابله با فساد و اشرافیگری،  و مواظبت نسبت به عدم حضور مجدد اصحاب فتنه در پستهای کلیدی باید نصب العین مردم ولایتمدار و مسئولان نظام قرار گیرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + 7 =