رییس مرکز فقهی جواد الائمه: خبرگزاری رسا با امکانات کم بازدهی مطلوبی داشته است

رییس مرکز فقهی تبلیغی جواد الائمه (ع) با بیان این که برخی مدیران حوزوی شناخت صحیحی از فعالیت های رسانه ای خبرگزاری رسا ندارند، بر حفظ اعتماد سازی دو سویه بین حوزه و رسا تأکید کرد.

حجت‌الاسلام علی اصغر تقوی، رییس مرکز مباحثات فقهی تبلیغی جواد الائمه (ع) و عضو اتاق فکر تبلیغ خراسان در دیدار حجت‌الاسلام محمدمهدی محققی مدیرعامل خبرگزاری رسا، خبرنگاران این رسانه حوزوی را به سربازان گمنام امام زمان (عج) تعبیر کرد.


وی فعالیت های خبرگزاری رسا را مثبت ارزیابی کرد و با تشکر از مسؤولان و همکاران این خبرگزاری، از اینکه فعالیت های رسانه ای آن برای حوزه قابل رویت نیست و برخی مدیران حوزوی شناخت صحیحی از این خدمات ندارند ابراز تأسف کرد.

رییس مرکز فقهی تبلیغی جواد الائمه (ع) در ادامه انعکاس اخبار حوزه های علمیه به جامعه را سنگین ارزیابی و پیشنهاد کرد که خبرگزاری رسا برای متقن شدن هرچه بیشتر مطالب در تنظیم خبرها و مصاحبه ها از آیات و روایات بهره برده و در انعکاس آن نیز دقت کند.

حجت‌الاسلام تقوی انعکاس اخبار خبرگزاری رسا را در زمینه مباحث علمی بدون خدشه دانست و تصریح کرد: خبرهای رسا را می توان بدون بازبینی چاپ کرد؛ معتقدم آنچه از آیات و روایات در خبرگزاری رسا منتشر می شود، متقن و صحیح است.

وی بر حفظ اعتماد سازی دو سویه بین حوزه و رسا تأکید کرد و افزود: برای خبرنگاران رسا باید تعبیر سربازان گمنام امام زمان (عج) را به کار برد چراکه تعدادی طلبه در گوشه ای از کشور جمع شده اند و با کمترین امکانات فعالیت بزرگ و مهمی را انجام می دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 9 = 10