حساب مالی شبکه‌های ماهواره‌‌ای اسلام آمریکایی در بانک‌های ایران!

حساب مالی شبکه‌های ماهواره‌‌ای اسلام آمریکایی در بانک‌های ایران!

پس از تعطیلی دفاتر تعدادی از شبکه‌های غیرقانونی ماهواره‌ای در شهرهای کشور توسط وزارت اطلاعات، این شبکه‌ها ضمن اعلام شماره حساب در بانک‌های ایرانی درخواست کمک مالی می کنند.


این شبکه های به ظاهر دینی که در راستای ایجاد تفرقه میان مذاهب اسلامی به تولید برنامه می‌پردازند، علاوه بر اعلام شماره حساب‌هایی از بانکهای ایرانی برای دریافت کمک مالی، از سامانه‌های پیامکی داخلی برای ارتباط با مخاطبان خود بهره‌گیری کرده و به معرفی دامنه‌هایی با پسوند «ir.» که با مجوز «پژوهشگاه دانش‌های بنیادین» ثبت می‌شود، می‌پردازد.
باید از دستگاه‌های امنیتی پرسید اگر این اقدامات توسط شبکه‌هایی نظیر BBC و VOA و دیگر شبکه‌های ضد انقلاب ریز و درشت انجام می‌شد که اهدافی همراستا با همین شبکه‌های به ظاهر اسلامی اما تکفیری و وحدت‌شکن دارند، چه برخوردی با آنان صورت می‌گرفت؟
گفتنی است وزارت اطلاعات اخیرا در اطلاعیه‌ی اعلام کرد: با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) دفاتر تولید تعدادی از شبکه‌های ماهواره‌ای که در چهار استان کشور به طور مخفیانه و غیرقانونی در راستای ایجاد اختلافات مذهبی و تشدید تفرقه در جهان اسلام و تخریب وجهه تشیع فعالیت می‌کردند، شناسایی گردیده وبا حکم قضایی تعطیل و عوامل آنها بازداشت شدند.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: این شبکه‌ها در راستای اهداف برخی سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه و تأمین اهداف استکبار جهانی فعالیت نموده و در جهت مخدوش نمودن وحدت و مصالح جهان اسلام در پوشش برنامه های مذهبی و شعائر اسلامی فعالیت می‌کردند.
منبع:خبرگزاری بسیچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 2 = 5